O nás

Firma Alkar, s.r.o. je rodinná firma, založená 1. února 1993, a snaží se navázat na všechny dobré tradice Českých Jabloneckých výrobců bižutérie.

Výroba bižuterie, ALKAR, s.r.o.Na počátku svého vzniku se naše firma zabývala především výrobou a prodejem knoflíků. Dnes vyrábíme bižuterii ze slitin cínu, zinku a tombaku v různých galvanických úpravách a s rozmanitými skleněnými doplňky. Jedná se prakticky o všechny běžné druhy výrobků: náhrdelníky, náramky náušnice, brože, prsteny, kloboukové jehly, vlásenky, čelenky, devocionálie, funkční a ozdobné části oděvů a bot atd. . Vyrábíme podle našich nebo zákazníkem zadaných vzorů.

Pro rozvoj firmy se stala nosným programem výroba knoflíků. Knoflíky byly dodávány exkluzivním zákazníkům v Německu a Itálii. Výroba knoflíků má i dnes samostatnou divizi.

Dalším výrobním úsekem je výroba upomínkových předmětů, odznaků, korbelů, medailí, uměleckých odlitků a klíčenek.

Novým rozvíjejícím se úsekem je výroba strojních součástí, kování na nábytek a zámkové techniky.

Výroba bižuteriePro svou výrobu a potřebu některých zákazníků dovážíme slitiny cínu a zinku.

Naší předností je kvalita , rychlost a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Našim cílem není jen získávat stále nové zákazníky, ale stávajícím zákazníkům nabídnout ještě lepší servis.

Věřím, že naše internetové stránky Vás inspirovali ke spolupráci.
Pokud máte jakékoliv připomínky či dotazy, volejte na tel. číslo +420 483 312 093  a rádi vaše dotazy zodpovíme.

 ,, Milé nevěsty, již více jak 22let vyrábíme svatební bižuterii pro nevěsty celé Evropy, hlavně Španělska, Německa, Francie, Itálie, ale i Mexika a USA. V roce 2016 Vám, českým nevěstám, chceme nabídnout kvalitu a sortiment, který jsme v ČR nikdy nenabízeli. Nabízíme výhradně exkluzivní zboží, které je ručně vyráběné specifickými technikami, které vznikli v Jablonci nad Nisou . Takže každý kus je svým způsobem originál. Přeji Vám, ať je Váš svatební den, ten nejšťastnější v životě.,, 


Těšíme se na spolupráci a děkujeme za vaše nákupy a podporu.

Tomáš Přáda
jednatel Alkar, s.r.o. - Bijoux de Bohemia